Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Želite li znati tko je tko na forumu?

+3
Toni
M4r10
Thunder
7 posters

Go down

Želite li znati tko je tko na forumu?

Želite li znati tko je tko na forumu? I_vote_lcap67%Želite li znati tko je tko na forumu? I_vote_rcap 67% 
[ 12 ]
Želite li znati tko je tko na forumu? I_vote_lcap33%Želite li znati tko je tko na forumu? I_vote_rcap 33% 
[ 6 ]
 
Ukupno glasova : 18
 
 
Poll closed

Želite li znati tko je tko na forumu? Empty Re: Želite li znati tko je tko na forumu?

Postaj by Thunder pon svi 26, 2008 12:47 pm

DesertStorm je napisao/la:LoL...Thunder pa ova tema bi trebala ici na LOCK posto si rekao da se netreba znati tko je tko na forumu i da se nebudu radile nikakve liste ljudi sa foruma...

Ma znam, nisam o tome razmišljal kad su ovi delali sranja po forumu (Latish i Knappa)...
Thunder
Thunder
Admin
Admin

Male
Broj postova : 690
Age : 34
Lokacija : In th sky
Volim : Sve što vole mladi.
Registration date : 22.12.2007

https://fwr35.forummotion.com

[Vrh] Go down

Želite li znati tko je tko na forumu? Empty Re: Želite li znati tko je tko na forumu?

Postaj by DesertStorm pon svi 26, 2008 12:46 pm

LoL...Thunder pa ova tema bi trebala ici na LOCK posto si rekao da se netreba znati tko je tko na forumu i da se nebudu radile nikakve liste ljudi sa foruma...
DesertStorm
DesertStorm
Moderator
Moderator

Male
Broj postova : 204
Age : 30
Lokacija : krizevci
Volim : kosarku
Registration date : 26.12.2007

[Vrh] Go down

Želite li znati tko je tko na forumu? Empty Re: Želite li znati tko je tko na forumu?

Postaj by Knappa pon svi 26, 2008 12:26 pm

Thunder je napisao/la:
Knappa je napisao/la:Vidiš da nemam Smeh Tečo ima na 35 dana Smeh:D

Dobili budete svi ban na 85.3 dana u picku materinu! Ko je tebe stavil za admina, daj mi to reci?!?!?!?
No, no... Kaj se živciraš ? samo lagano... Pa ja sam zaslužil bit admin Smeh i jebo majku onom ko me maknul hahahahahahahah
Knappa
Knappa
Admin
Admin

Male
Broj postova : 1542
Age : 35
Registration date : 26.12.2007

[Vrh] Go down

Želite li znati tko je tko na forumu? Empty Re: Želite li znati tko je tko na forumu?

Postaj by Thunder ned svi 25, 2008 7:59 pm

Knappa je napisao/la:Vidiš da nemam Smeh Tečo ima na 35 dana Smeh:D

Dobili budete svi ban na 85.3 dana u picku materinu! Ko je tebe stavil za admina, daj mi to reci?!?!?!?
Thunder
Thunder
Admin
Admin

Male
Broj postova : 690
Age : 34
Lokacija : In th sky
Volim : Sve što vole mladi.
Registration date : 22.12.2007

https://fwr35.forummotion.com

[Vrh] Go down

Želite li znati tko je tko na forumu? Empty Re: Želite li znati tko je tko na forumu?

Postaj by Knappa ned svi 25, 2008 2:27 pm

Vidiš da nemam Smeh Tečo ima na 35 dana Smeh:D
Knappa
Knappa
Admin
Admin

Male
Broj postova : 1542
Age : 35
Registration date : 26.12.2007

[Vrh] Go down

Želite li znati tko je tko na forumu? Empty Re: Želite li znati tko je tko na forumu?

Postaj by Toni ned svi 25, 2008 2:19 pm

lol! kaj nemas ban na deset dana?
Toni
Toni
Skoro pa faca
Skoro pa faca

Male
Broj postova : 362
Age : 33
Lokacija : ispod brega i Kraljevine Koruske :P
Volim : nogomet :P
Registration date : 25.12.2007

[Vrh] Go down

Želite li znati tko je tko na forumu? Empty Re: Želite li znati tko je tko na forumu?

Postaj by Knappa ned svi 25, 2008 12:13 pm

Gle Toni, tu sam Smeh
Knappa
Knappa
Admin
Admin

Male
Broj postova : 1542
Age : 35
Registration date : 26.12.2007

[Vrh] Go down

Želite li znati tko je tko na forumu? Empty Re: Želite li znati tko je tko na forumu?

Postaj by Thunder ned svi 25, 2008 11:55 am

Gost je napisao/la:Mislav, daj se upucaj jebote... iss kakvi su to postovi...

Knappa imaš account svoj na kojem si dobil ban 10 dana... Sad se samo malo strpi i onda se vrati na forum i to je to... A 10 dana je ban dobil i Latish... (dogovor je dogovor, između tebe i mene i između Latisha i mene bom )
Thunder
Thunder
Admin
Admin

Male
Broj postova : 690
Age : 34
Lokacija : In th sky
Volim : Sve što vole mladi.
Registration date : 22.12.2007

https://fwr35.forummotion.com

[Vrh] Go down

Želite li znati tko je tko na forumu? Empty Re: Želite li znati tko je tko na forumu?

Postaj by Gost ned svi 25, 2008 9:05 am

Mislav, daj se upucaj jebote... iss kakvi su to postovi...
avatar
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Želite li znati tko je tko na forumu? Empty Re: Želite li znati tko je tko na forumu?

Postaj by __AnA__ ned svi 25, 2008 7:24 am

Mislav je napisao/la:
(samo čekam da me optuže da spamam ovdje...to je vjerojatno sljedeci korak)
Jooj mislav..kolko spamma u ovoj temi.. Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
__AnA__
__AnA__
Faca s puno postova
Faca s puno postova

Female
Broj postova : 519
Age : 33
Volim : Subotnje izlaske..
Registration date : 26.12.2007

[Vrh] Go down

Želite li znati tko je tko na forumu? Empty Re: Želite li znati tko je tko na forumu?

Postaj by Gost sub svi 24, 2008 6:57 pm

$ome1 je napisao/la:Ne znam zašt si onda admin, a za moje lupetanje ne brini, ni za spam


pa ovaj forum ti nema niti admina niti moderatora...nego sam nekolicinu korisnika koji su pobojani u drugu boju...weeee
ajmo mi obojani sad biti cool...kaj ne kak sam cool...crvene boje sam...jeeea...

glupost...ja sam samo pokusavao raditi svoj posao...i naravno, kako sam i napisao u jednom postu...popljuvali ste me...
avatar
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Želite li znati tko je tko na forumu? Empty Re: Želite li znati tko je tko na forumu?

Postaj by $ome1 sub svi 24, 2008 6:37 pm

Ne znam zašt si onda admin, a za moje lupetanje ne brini, ni za spam
$ome1
$ome1
Faca s puno postova
Faca s puno postova

Male
Broj postova : 844
Age : 35
Volim : mir
Registration date : 25.01.2008

[Vrh] Go down

Želite li znati tko je tko na forumu? Empty Re: Želite li znati tko je tko na forumu?

Postaj by Gost sub svi 24, 2008 6:29 pm

Mislav je napisao/la:...kladim se da me još uvijek ne kužis, jel?
Što bi bilo gledanije, Prison Break i Jumper ili tvoja verzija od 12 minuta
odnosno tko bi dolazio na ovaj forum čitati teme u kojima imaš 2 savršena posta

ispričavam se ako je ovo već spam


ti uopće ne kužiš sta pričaš, braco...
forum je za kurac...i sram me je što sam admin...


a, kaj se baš tice ovoga gore...pročitaj, dečec još jednom moj post...ili ga...uopce pročitaj...vjerojatno nisi...
i pogledaj čemu vuče moja paralela...nema to nikakve veze sa tvojim lupentanjem ovdje...

(samo čekam da me optuže da spamam ovdje...to je vjerojatno sljedeci korak)
avatar
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Želite li znati tko je tko na forumu? Empty Re: Želite li znati tko je tko na forumu?

Postaj by $ome1 sub svi 24, 2008 5:52 pm

Mislav je napisao/la:znas kaj...toni, knapić, svi ostali...zaboli me...zaboli me kurac za vas...za ovaj forum...i za sve ostalo kaj se tice vas i foruma...

radite šta hoćete...ližite se, dirajte se...ali ja ne zalim biti dio toga...
...na bilo kojem drugom forumu, ako ste primjetili, nema ovoga...

ne postoji da jedan običan korisnik proturiječi moderatoru ili administratoru...toga nema...

e, da...znaš čega još nema...NEMA SPAMA....a znas zasto nema...zato jer korisnici SLUŠAJU admine i moderatore, ne?

...A OVO OVDJE JE ČISTI RASPAŠOJ...totalka...nula bodova...

mislim da si sam odgovorio na svoja pitanja ili teze, ne znam gdje si vidio da admin piše ovakve postove
a i drugi forumi su za to namjenjeni, ovaj ja ipak mislim je namjenjen zajebanciji i pričanju dok se nije u školi, jer forum kojeg besplatno registriraš na servisu bez domene sumnjam da ti koristi kao konkurencija forum.hr-u

Mislav je napisao/la:...kladim se da me još uvijek ne kužis, jel?
Što bi bilo gledanije, Prison Break i Jumper ili tvoja verzija od 12 minuta
odnosno tko bi dolazio na ovaj forum čitati teme u kojima imaš 2 savršena posta

ispričavam se ako je ovo već spam
$ome1
$ome1
Faca s puno postova
Faca s puno postova

Male
Broj postova : 844
Age : 35
Volim : mir
Registration date : 25.01.2008

[Vrh] Go down

Želite li znati tko je tko na forumu? Empty Re: Želite li znati tko je tko na forumu?

Postaj by Gost sub svi 24, 2008 5:37 pm

znas kaj...toni, knapić, svi ostali...zaboli me...zaboli me kurac za vas...za ovaj forum...i za sve ostalo kaj se tice vas i foruma...

radite šta hoćete...ližite se, dirajte se...ali ja ne zalim biti dio toga...
...na bilo kojem drugom forumu, ako ste primjetili, nema ovoga...

ne postoji da jedan običan korisnik proturiječi moderatoru ili administratoru...toga nema...

e, da...znaš čega još nema...NEMA SPAMA....a znas zasto nema...zato jer korisnici SLUŠAJU admine i moderatore, ne?

...A OVO OVDJE JE ČISTI RASPAŠOJ...totalka...nula bodova...

neš' ti zabave među 1500 novih postova -> SVAKI JEBENI DAN


...jebote...dečec je gledal ''Jumpera'' i zabrijal si je malo...i onda je još gledal ''Prison Break''...i opet si je zabrijal...
i naravno...uopće ne kuži kaj ja pišem tu sad...zasto?...zato jer je nesposoban...eto zasto

...da ti objasnim?

AJD: vidis...ti si mozes zabrijat da si Majkl Skofild...možeš...ajde...evo...ja sam sad Majkl...uff da...gle me...ja sam Majkl...JEEEE...kul...super...bravo...weeee
--> kužim se u matku...odem u zatvor...i pobjegnem iz njega...cijeli život bjezim pred policijom...itd...itd...baš sam zakon...jeeee

par dana kasnije shvatiš da zelis biti Jumper...adje...ja sam Jumper...weeee...pa jasno...teleportiram se, uff...da...pa imam puno novaca...bla, bla, bla...jasno


problem je u tome...kaj se vi ne mozete zadovoljiti samo sa jednim...npr. da budete, odn (pardon) sanjate da bi mogli biti Majkl Skofild...

-> nego...NEGO... vi bas hocete biti i Jumper i Majkl...jer gle...kad bi bil i jedan i drugi...nema svrhe...jer bi se teleportiral u zatvor...i spasil brata...i otisel van... I GOTOVA SERIJA ZA 12min...je da...ali bi vi se malo skakali...pa malo brata guzili...pa ovo, pa ono...

...kladim se da me još uvijek ne kužis, jel?


yeah, right...BTW. već mi polako idete na kurac...stoga...molim vas lijepo FAK OF
avatar
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Želite li znati tko je tko na forumu? Empty Re: Želite li znati tko je tko na forumu?

Postaj by Toni sub svi 24, 2008 11:24 am

Knappa je napisao/la:Ma u pravu je kaj se tiće spamma... kaj sad tu budete terali ne znam kaj, pa ovo je forum za zajebanciju... Kolko sam to već puta napisal... Ak oćete vodit nekakve rasprave svakodnevno, ima bogte na internetu foruma kolko hoćeš... Kužim da smeta ak se u temi priča o nećem sasvim desetom i ispiše par stranica kaj nema veze s temom, ali ovak par postova, nekaj sitno, da se sad zbog toga budu djelili banovi.. fala lepo, doviđenja, kak bi sinek rekel lol!
tocno tak... jos se bude na kraju dogodilo isto kaj i s proslim forumom, odjednom se bude prestalo dolazit...
Toni
Toni
Skoro pa faca
Skoro pa faca

Male
Broj postova : 362
Age : 33
Lokacija : ispod brega i Kraljevine Koruske :P
Volim : nogomet :P
Registration date : 25.12.2007

[Vrh] Go down

Želite li znati tko je tko na forumu? Empty Re: Želite li znati tko je tko na forumu?

Postaj by Knappa sub svi 24, 2008 11:20 am

Ma u pravu je kaj se tiće spamma... kaj sad tu budete terali ne znam kaj, pa ovo je forum za zajebanciju... Kolko sam to već puta napisal... Ak oćete vodit nekakve rasprave svakodnevno, ima bogte na internetu foruma kolko hoćeš... Kužim da smeta ak se u temi priča o nećem sasvim desetom i ispiše par stranica kaj nema veze s temom, ali ovak par postova, nekaj sitno, da se sad zbog toga budu djelili banovi.. fala lepo, doviđenja, kak bi sinek rekel lol!
Knappa
Knappa
Admin
Admin

Male
Broj postova : 1542
Age : 35
Registration date : 26.12.2007

[Vrh] Go down

Želite li znati tko je tko na forumu? Empty Re: Želite li znati tko je tko na forumu?

Postaj by Thunder sub svi 24, 2008 11:16 am

Knappa je napisao/la:Ma daj dosadan si.... jebote spam... kaj bus ti sad tu
provodil nekakve sheme, pa vidis da se zajebavamo...

U pravu je kaj se tiće spamma...


Mislav je napisao/la:
Toni je napisao/la:
__AnA__ je napisao/la:Jojjj..iss..ne kuzim..pa kaj vas briga ko je ko..
bas... ko neke babe... sve moraju znat Smile


JOŠ JEDAN PRIMJER SPAMA...lol...daj se fakat naučite...

vi ste ko peseki za kojima se treba čistiti...e pa ne...nebu tak islo...
...uvijek postoji sterilna igla za uspavljivanje...

Al ovo tu nije spamm za koji bi user trebal dobiti opomenu ili bilo kaj... Jer ovo je donekle i vezano za temu a iz njegovog posta se da zaključiti da je on za to da se nezna ko je ko na forumu... I vidiš da se nakon njegovog posta nije još neko nadovezao i nastavio spamm... Tak da po meni je ovo bilo ok...
Thunder
Thunder
Admin
Admin

Male
Broj postova : 690
Age : 34
Lokacija : In th sky
Volim : Sve što vole mladi.
Registration date : 22.12.2007

https://fwr35.forummotion.com

[Vrh] Go down

Želite li znati tko je tko na forumu? Empty Re: Želite li znati tko je tko na forumu?

Postaj by Knappa sub svi 24, 2008 8:12 am

Ma daj dosadan si.... jebote spam... kaj bus ti sad tu provodil nekakve sheme, pa vidis da se zajebavamo...
Knappa
Knappa
Admin
Admin

Male
Broj postova : 1542
Age : 35
Registration date : 26.12.2007

[Vrh] Go down

Želite li znati tko je tko na forumu? Empty Re: Želite li znati tko je tko na forumu?

Postaj by Gost pet svi 23, 2008 9:25 pm

Toni je napisao/la:
__AnA__ je napisao/la:Jojjj..iss..ne kuzim..pa kaj vas briga ko je ko..
bas... ko neke babe... sve moraju znat Smile


JOŠ JEDAN PRIMJER SPAMA...lol...daj se fakat naučite...

vi ste ko peseki za kojima se treba čistiti...e pa ne...nebu tak islo...
...uvijek postoji sterilna igla za uspavljivanje...
avatar
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Želite li znati tko je tko na forumu? Empty Re: Želite li znati tko je tko na forumu?

Postaj by Toni pet svi 23, 2008 11:34 am

__AnA__ je napisao/la:Jojjj..iss..ne kuzim..pa kaj vas briga ko je ko..
bas... ko neke babe... sve moraju znat Smile
Toni
Toni
Skoro pa faca
Skoro pa faca

Male
Broj postova : 362
Age : 33
Lokacija : ispod brega i Kraljevine Koruske :P
Volim : nogomet :P
Registration date : 25.12.2007

[Vrh] Go down

Želite li znati tko je tko na forumu? Empty Re: Želite li znati tko je tko na forumu?

Postaj by __AnA__ pet svi 23, 2008 10:49 am

Jojjj..iss..ne kuzim..pa kaj vas briga ko je ko..
__AnA__
__AnA__
Faca s puno postova
Faca s puno postova

Female
Broj postova : 519
Age : 33
Volim : Subotnje izlaske..
Registration date : 26.12.2007

[Vrh] Go down

Želite li znati tko je tko na forumu? Empty Re: Želite li znati tko je tko na forumu?

Postaj by Thunder pet svi 23, 2008 10:48 am

Mislav je napisao/la:mislim...tak i tak vec 50 ljudi ima taj popis...LOL

mislim...ako vecina forumaša želi, a ako ti ne dozvolis...ja ga necu staviti

ugl...ko zeli popis nek mi se javi Smile...preko pm smijem poslat, jel?

Gle, taj "popis" kaj ti veliš, to si vjerojatno sam sastavil i napisal za one koje znaš ko su... Oni koji žele bit anonimni budu i ostali... A ti nemoj baš taj popis davat svakome... Samo nekima, a ne svakom ko te pita... I da, na forum ovak javno ga nemoj stavljat...
Thunder
Thunder
Admin
Admin

Male
Broj postova : 690
Age : 34
Lokacija : In th sky
Volim : Sve što vole mladi.
Registration date : 22.12.2007

https://fwr35.forummotion.com

[Vrh] Go down

Želite li znati tko je tko na forumu? Empty Re: Želite li znati tko je tko na forumu?

Postaj by Toni pet svi 23, 2008 10:39 am

bezveze ti je to... a kod registracije mozes napisat i lazno ime... tak da nemozes uvijek znat Laughing
Toni
Toni
Skoro pa faca
Skoro pa faca

Male
Broj postova : 362
Age : 33
Lokacija : ispod brega i Kraljevine Koruske :P
Volim : nogomet :P
Registration date : 25.12.2007

[Vrh] Go down

Želite li znati tko je tko na forumu? Empty Re: Želite li znati tko je tko na forumu?

Postaj by Gost pet svi 23, 2008 8:59 am

mislim...tak i tak vec 50 ljudi ima taj popis...LOL

mislim...ako vecina forumaša želi, a ako ti ne dozvolis...ja ga necu staviti

ugl...ko zeli popis nek mi se javi Smile...preko pm smijem poslat, jel?
avatar
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Želite li znati tko je tko na forumu? Empty Re: Želite li znati tko je tko na forumu?

Postaj by Thunder čet svi 22, 2008 7:14 pm

Gle, glasajte kak hoćete ali popis nebude nikakav nikad objavljen...
Thunder
Thunder
Admin
Admin

Male
Broj postova : 690
Age : 34
Lokacija : In th sky
Volim : Sve što vole mladi.
Registration date : 22.12.2007

https://fwr35.forummotion.com

[Vrh] Go down

Želite li znati tko je tko na forumu? Empty Re: Želite li znati tko je tko na forumu?

Postaj by Toni čet svi 22, 2008 7:12 pm

tocno zbog toga sam i glasal protiv... mene nebi smetalo da se moje ime objavi, ali ima ljudi koje bi smetalo...
Toni
Toni
Skoro pa faca
Skoro pa faca

Male
Broj postova : 362
Age : 33
Lokacija : ispod brega i Kraljevine Koruske :P
Volim : nogomet :P
Registration date : 25.12.2007

[Vrh] Go down

Želite li znati tko je tko na forumu? Empty Re: Želite li znati tko je tko na forumu?

Postaj by M4r10 čet svi 22, 2008 6:58 pm

E slažem se s tobom Thunder, kolko se god mi svi međusobno znali, itd., internet je medij koji se može uvelike zloupotrijebiti. Znači, ko se hoće predstaviti ima mogućnost, ali svojom voljom, nećemo sad tu neku strahovladu tjerati...
avatar
M4r10
Moderator
Moderator

Male
Broj postova : 1008
Age : 166
Registration date : 03.01.2008

[Vrh] Go down

Želite li znati tko je tko na forumu? Empty Re: Želite li znati tko je tko na forumu?

Postaj by Thunder čet svi 22, 2008 6:15 pm

Mislav je napisao/la:ajmo sad novu anketicu Smile

ako nakon nekog vremena prevagne ''DA'' ja ću objavit popis ljudi sa imenima...itd...itd...

Ne Latish... Nema objavljivanja popisa s imenima i gotovo! Pa to je internet i nickname postoji zbog privatnosti... Ako neko neželi da se zna njegov identitet nebude se znao... Sad bu došel neko i rekel e ja oću znati ko je taj, taj i taj i mi budemo mu rekli...?? Nemože tak... Oni koji žele otkriti soj identitet nek ga otkriju u temi za upoznavanje i gotovo ko ne želi nemora...
Thunder
Thunder
Admin
Admin

Male
Broj postova : 690
Age : 34
Lokacija : In th sky
Volim : Sve što vole mladi.
Registration date : 22.12.2007

https://fwr35.forummotion.com

[Vrh] Go down

Želite li znati tko je tko na forumu? Empty Želite li znati tko je tko na forumu?

Postaj by Gost čet svi 22, 2008 1:16 pm

ajmo sad novu anketicu Smile

ako nakon nekog vremena prevagne ''DA'' ja ću objavit popis ljudi sa imenima...itd...itd...
avatar
Gost
Gost


[Vrh] Go down

Želite li znati tko je tko na forumu? Empty Re: Želite li znati tko je tko na forumu?

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne moľeą odgovarati na postove.